Hurtownia

PoraNaButy.pl prowadzi również sprzedaż hurtową obuwia jest to bardzo wygodna forma zatowarowania Państwa sklepu stacjonarnego lub internetowego. W naszej hurtowni nie ma konieczności kupowania pełnych kartonów, mogą Państwo zamawiać pojedyncze pary obuwia. 

Aby uzyskać dostęp do zakupów hurtowych, należy zarejestrować w sklepie oraz wysłać do nas maila z prośbą o przyznanie statusu hurtownika, w ciągu 24 h otrzymacie Państwo od nas maila z informacją o przyznanym rabacie.

Darmowa wysyłka w naszym sklepie jest od kwoty 300 zł brutto

Działamy również w modelu dropshipping

Na czym polega dropshipping?

Jest to model sprzedaży przez internet będąc świetnym pomysłem na e-biznes. Nie musisz posiadać magazynu na towary ani pieniędzy na ich zakup. Możesz siedzieć w domu lub w wygodnym biurze prowadzić swój sklep internetowy i skupić się głównie nad marketingiem sklepu i obsługą zamówień.

Po dodaniu produktów do sklepu (które możesz zintegrować automatycznie poprzez plik xml) możesz rozpocząć ich sprzedaż. W momencie kiedy klient kupi towary w Twoim sklepie i dokona płatności lub wybierze wysyłkę za pobraniem, możesz zlecić dropshipping nam. W tym celu wysyłasz dane klienta do nas wraz z informacją jakie towary zamówił oraz jaką formę wysyłki wybrał i opłacasz zamówienie. W tym momencie możemy już wysłać towar do Twojego klienta, a fakturę do Ciebie. Tobie pozostaje jedynie wystawić dokument sprzedaży dla klienta i wysłać go do niego np mailem. Tak wygląda model dropshippingu w nowoczesnym sklepie internetowych.

Koszty przesyłki dropshipping w Polsce:

Dropshipping - Kurier Polska
:
Kurier: 15,00 zł brutto
Czas dostawy: 1-2 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym 

Dropshipping - Pobranie - Polska:
Kurier : 18,00 zł brutto 
Czas dostawy 1-2 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym 
 

DROPSHIPPING - ZASADY OGÓLNE PANUJĄCE W NASZEJ HURTOWNI:

Aby rozpocząć z nami współpracę (zobaczyć ceny hurtowe netto + składać zamówienia + XML/CSV) należy zrejestrować Państwa firmę (należy podać NIP, dane teleadresowe, e-mail) na naszej stronie.


Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za samą usługę, pakowanie towaru czy pliki wymiany XML/CSV.

Stany magazynowe są zawsze aktualne i takie same na naszej stronie jak i w XML/CSV.


Nie mamy minimalnej wartości zamówienia.

 

WYSYŁKA ZAMÓWIENIA DROPSHIPPING:
Wysyłka bezpośrednio do Państwa klienta następuje po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym 
Fakturę wysyłamy w pliku pdf na adres e-mail podany przy rejestracji.
Do przesyłki nie dołączamy żadnych materiałów reklamowych.

Ważne jest aby podczas składania zamówienia podać inny adres do wysyłki, wpisując dane Klienta, a także numer telefonu Klienta.
Należy wybrać opcję przesyłki - DROPSHIPPING.

Jeżeli zamówienie będzie za pobraniem, należy dopisać w UWAGACH kwotę pobrania oraz numer konta bankowego, na który ma trafić kwota pobrania. Pobranie trafi bezpośrednio na Państwa konto bankowe - prosimy o podawanie kwoty pobrania jaką ma zapłacić Państwa klient kurierowi.

Działamy w oparciu o ogólne zasady obowiązujące w naszym regulaminie.


UMOWA POWIERZANIA DANYCH OSOBOWYCH:
Umowa powierzenia przetwarzania danych osobowych jest niezbędna - RODO

W razie wątpliwości i dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu:
e-mail: sklep@poranabuty.pl
telefon: 506 393 040 (w godzinach 8:00 – 15:00)

WYMIANA TOWARU
Wymiany dokonujemy jedynie w sytuacji, gdy towar posiada wady fabryczne/produkcyjne, które nie powstały na skutek używania produktu. Wówczas ponosimy także koszt transportu.

ZWROT TOWARU
Towar podlega zwrotowi jedynie w przypadku, gdy posiada wady fabryczne/produkcyjne, które nie powstały na skutek używania produktu.
Nie ma tutaj zastosowania ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny - art. 10, ponieważ wysyłamy produkt na zlecenie Firmy, a nie Klienta docelowego.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl